Halamla Yaşadığım Seksi Unutamıyorum

Selamlar ben Afyon’dan Fatih 24 yaşında genç ve bekar bir erkeğim. Aslında sakin kendi işinde hiç bir şeye karışmayan bir yapım olsa da bazen benim de kaçamaklarım ve tatlı zevklerim olmuyor değil. Zaman zaman yaptığım kaçamaklar ne kadar normal olsa da size şimdi anlatacağım hikayem oldukça şaşırtıcı ve zevk dolu. Hayatım boyunca unutamayacağım bu seksi halam Gülhan ile yaşadım. Aslında her şey çok ani ve hızlı şekilde gelişmişti. Halam Gülhan 40 yaşında gayet bakımlı ve güzel bir kadın. Hemen hemen birbirine yakın yerlerde oturduğumuzdan sık sık görüşüyor ve zaman geçiriyorduk. Halamın kendine olan öz güveni ve bakımı benim her zaman hayranlığımı kazanmıştır.

Bir ara halamla çok sık zaman geçirmeye başlamış ve onunla daha yakından iletişim kurmuştum. Bu durum beni çok etkilemiş ve halama olan hayranlığımı kat kat fazlalaştırmıştı. Ona kalmaya gittiğim bir gece yine normal sohbetimizi yapıyorduk ancak bu kez o kadar dalmıştık ki saatin geç olduğunun farkına varamamıştık. İkimizde yatmak için yataklarımıza çekildik. Fakat çok geçmeden halam odama geldi ve baş ucuma bir bardak su bıraktı tam o sıra eğildiği için seksi geceliğinin içinde ki göğüsleri gözüme çarptı. O an gözlerim parladı ve o memelerin güzelliği ile başım döndü. Halam tam odadan çıkacakken onu durdurdum ve kolundan tutup yatağa çektim. Önce beni itip çekilmeye çalışsa da o da buna karşı koyamadı.

Gayet sessiz olmaya çalışarak birbirimizi soymaya başladık. Halam o kadar seksi bir kadındı ki tüm vücudu adeta beni benden almıştı. Amını okşarken nefes alış verişi kulaklarımda çınlıyor ve iniltileri beni benden alıyordu. Orta parmağımı amının içine yavaş yavaş sokmaya başlamamla halamın kulak meme yapışması bir oldu. Kulak mememi o kadar seksi yalıyordu ki onu orada sikmemem mümkün değildi. Kulak mememi büyük bir zevkle yalayan halam daha sonra bacaklarını ikiye ayırarak altıma yattı ve ben onu büyük bir zevkle deli gibi siktim. En son halamın amına boşaldığımı hatırlıyorum ve aldığım o büyük zevki aklımdan çıkaramıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir